| Reneskon a întrebat:

Hei TPU, pe 15 iulie imi voi lua un laptop. As vrea sa stiu daca am facut alegerea potrivita avand in vedere ca as vrea sa mearga pe el chiar si Grand Theft Auto 5 (un joc). Acesta este laptopul: http://www.pcgarage.ro/......4gb-black/ Daca aveti alte sugestii mai bune pentru ce vreau eu va rog sa lasati link. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Da iti merge 100%
Fara probleme chiar si cu grafica aproape High.

| C3R a răspuns:

Ba esti nebun cu banii aia iti faci o configuratie ca ti-ar merge cand va aparea si GTA 7

| Reneskon explică (pentru C3R):

Da frate, eu nu sunt obsedat de jocuri si un pc e mult prea mare, un laptop e mai bun pentru ca e mai util zic eu