| Emy1932 a întrebat:

Hei TPU pe acest calculator http://www.cel.ro/......630-1gb-l/ se poate pune placa video amd radeon hd 7770 2gb? Ma refer daca o suporta.

3 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Da o suporta. Dar nu merita sa il cumperi daca ii schimbi placa video. Eu as lua unul pe piese cu acea placa video. Daca il cumperi si schimbi placa video pierzi garantia la el si mai dai si bani in plus.

| Emy1932 explică (pentru razvyaga):

Pai nu vreau sa o schimb imediat, o mai tin cateva luni pe cea de pe el, am vrut totusi sa ma informez.

| razvyaga a răspuns (pentru Emy1932):

Dar tot vei pierde garantia. Nu iti sugerez sa faci asa.