| SpecialistIT a răspuns:

Nici unul din ele nu este bun.
Spune-mi mai bine cati bani esti dispus sa dai MAXIM pe o configuratie OK si iti arat ce trebuie sa cumperi.
Bafta si sanatate!

| Lexi888 a răspuns:

Daca vrei unu pe care sa mearga bine jocurile primul iar daca vrei unu pe care doar sa faci referate al doilea daca nu al doilea. Funda?

| MaxKiller911 explică (pentru Lexi888):

Salut! Imi poti raspunde la o intrebare?
Dintre un i5 de 3 GHz 8 RAM si placa video AMD Radeon hd7750 si un AMD A10 de 3.8/4.2 GHz cu 8 RAM si placa video AMD Radeon hd6670 care este mai bun?

| Lexi888 a răspuns (pentru MaxKiller911):

Un i5 de 3GHz 8 ram si placa video AMD Radeon hd7750 e mai bun.