| MariMaria103 a întrebat:

Hei TPU, pe Minecraft Survival pot sa zbor, daca da, cum? Dau funda primului raspuns care functioneaza!

7 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Poti si /gamemode 3 dar nu e survival.

| MedionTcO a răspuns:

Nu poti zbura pe suvival, doar pe creative. Daca esti pe un server de survival doar adminii si moderatorii pot zbura folosind o comanda.

| MariMaria103 explică (pentru MedionTcO):

Eu m.ai uitat pe youtube la un tip care a folosit un gamemode si a putut sa zboare pe survival.

| MedionTcO a răspuns (pentru MariMaria103):

Era in single player?

| MariMaria103 explică (pentru MedionTcO):

Da

| MedionTcO a răspuns (pentru MariMaria103):

Apai daca era in single player poti cu o comanda, parca /changemode creative

| GeorgianaMdg a răspuns:

Daca esti pe un server care lasa playerii sa zboare da /fly Daca e sa nu te lase iti apare jos ceva legat de asta scris cu rosu