| karaoski a întrebat:

Hei TPU, pe PC am un procesor Intel Xeon cu 8 nuclee si o placa video dedicata GIGABYTE GeForce GTX 580. as dori sa imi cumpar o placa video dedicata noua(momentan nu am un buget),care sa aiba un pret mic dar performante foarte mari. va rog sa imi dati sugestii(cu preturi acceptabile, dar si cu performante ridicate). FB: Nea Gelatina

P.S. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Placa asta video are 8 stele pe game-debate. E printre cele mai bune. Nu inteleg de ce vrei sa o schimbi. Eu zic sa lasi totul asa ca oricum poti sa joci orice joc.
Succes!

1 răspuns:
| TechGuyTpu a răspuns:

Gtx 970.Best buy