| Jee354 a întrebat:

Hei TPU... revin cu aceiasi intrebare..Stiti cumva un server de metin2 pvp clasic cu armura maxima posedata si arma triton? care sa aiba npc de skilluri, yang, lv..sau sa te dea lv cel putin 50. fundita:X

Răspuns Câştigător
| gabi2000 a răspuns:

Aveti nevoie de un servar de metin2 pvp clasic? fara modate? far 6/7? ei bine asta e ce cautati servarul http://icebluemetin2.ro/homepage/index.php este deschis din data de 28.04. 2013: bonusurile pvm sunt scoase,toate armele si armurile la magazin, costume implementate, pet implementat.Numai sta pe ganduri si intra nu vei regreta.

2 răspunsuri:
| Jee354 explică:

laughing Am spus pvp clasic!

| ithunder a răspuns:

Metin2 hammer cel mai cunoscut sau metin2 gm mode sunt amandoua pvp