| MaCheamaCosmin a întrebat:

Stiti jocul acela de pe telefon Pou? Daca da, vreau sa stiu daca poti avea 2 Pou. Astept raspunsurile voastrewinking

5 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Cred ca poti avea 4 big grin

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Pe un alt telefon poti, in acelasi telefon nu prea cred ca e posibil pentru ca ai deja aplicatia

| MaCheamaCosmin explică (pentru PrintesaGumitaa):

Dar pe aceeasi aplicatie pot avea 2?

| NicolleStyles a răspuns (pentru MaCheamaCosmin):

Da

| NicolleStyles a răspuns:

Da poti! In primul rand trebuie sa te loghezi cu mailu` tau. Apoi dai log out. Si iti apare alt pou la nivel 1. Keep Calm nu il perzi pe celalalt. Daca il vrei pe cel pe care il aveai te loghezi la loc. Funda?