| Postolache_Andrei_1998 a întrebat:

Am un Htc Wildfire si nu stiu ce are imi face probleme cu touch screen-ul cand vreau sa raspund la telefon nu prea merge vreau sa scriu un mesaj tot nu prea merge. Astept raspunsurile voastre.

2 răspunsuri:
| dasky90 a răspuns:

Incearca sa intri la setari si sa reglezi touchul dupa degetul tau. daca tot nu functioneaza ar fi posibil sa aiba praf sau sa fie stricat touch.

| ChrisstinaXdddddddd a răspuns:

Intra la setari si regleaza tuch-ul, am si eu telefon din asta si nu mi- facut probleme, ai putea incerca sa il duci la Vodafone sa il repare ei...