| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU stiti jocul ala cu garfield si casa bantuita? Imi puteti spune si mie la ce foloseste intrerupatorul?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Endoryus daca erai atent ai fi vazut ca si mie mi au fost sterse raspunsurile, desi m-am raportat singur? ai impresia ca sunt obsedat de tine, eu nu te am raportat, nu sunt admin, nu pot sterge raspunsuri, si mi e mi au fost sterse peste 20 de raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gata nu mai conteaza mersi oricum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand m/am uitat la "prietenii" tai de pe TPU am vazut ca nu poti primi felicitari. Cum ai facut asta?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar pot primi.De ce nu as putea?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai am intrat acum, am zis ca am vazut eu gresit dar nu. Mie nu imi apare. Esti alergica laughing. Totusi eram curios, voiam sa primesc si eu felicitari doar de la prieteni nu toti hahalerii.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

N-am idee de ce nu îți apare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai tu sigur ai doar 17 ani? Nu minti si ai de fapt mai multi? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

NopelaughingNu ma ajuta cu nimic sa zic ca am mai putini ani decat cati am.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La ce te gandesti?))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La intrebarea mea de acum cateva saptamani legata de maturitate. La varsta asta nu ajungi asa daca toate sunt frumoase si roz. Deci e ceva in trecut care te/a facut asa. Am vazut ca ai specificat la un raspuns ( adresat mie ) ca o persoana importanta tie e mama. Nu ai zis parintii mei. Deci tatal nu intra in discutie. Ma gandeam si eu ce si cum.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La intrebarea asta ma refeream. https://www.tpu.ro/......ori-frati/

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu.Atunci Cristina m-a intrebat de ce a fost cea mai urata zi si eu i-am spus de ce.Cand am zis "mama"ma refeream ca pe ea era sa o pierd, nu ca doar ea mi-e draga.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaa, ok. Am inteles acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SI tie ti/au sters raspunsurile de la depresa aia care era suparata ca nu o pupam in dos? Mie mi le/au sters pe toate 4 laughing. Cineva a stat sa raporteze tot observ

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mda si mie.Si alte 2 de la intrebarea lui BlackRose.E modul lui Ray de a ne arata ca e suparat pe noilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce nebuni. Am 30 de raspunsuri sterse si 4 intrebari. CIneva nu are loc de mine observ thinking Pana si ajutorul care l/am oferit la fata aia care crede ca e sociopata, mi le/au sters. Ray asta nu e normal. A stat sa raporteze tot laughing)