| ale2028 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine?
Cand deschid pc-ul mi se deschide mess-ul automat dar nu pot folosi nici un browser(chrome,explorer,mozila). Fac clik pe unul din ele, imi apare clepsidra iar dupa 2 secunde dispare. nu reactioneaza in nici un fel. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| sNkMihai a răspuns:

Iti iei din nou browserul sau dai click de dreapta open file location si te uiti daca e vreo problema daca nu se aprinde nici atunci trebuie sa il iei din nou de la altcineva cu un stick sau asa ceva.