| GameFace a întrebat:

Hei TPU va rog sa ma ajutati, Computerul meu nu mai primeste Counter Strike. am intrat pe niste servere straine de pe net si nu stiu ce-a facut si nu mai primeste nici o versiune...va rog sa ma ajutati dau Funda ))

2 răspunsuri:
| killforfun19 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa reinstalezi windowsul!

| andreitatae a răspuns:

Nu neaparat ti-au dat distroi cel putin asa credstraight faceuitate atent sa vezi daca tia ramas folderul platform dupa aia in folderul config si ar trebui sa stergi tot si dupa aia daca e dupa aia sa instalezi asa este la Counter Strike 1.6 nu stiu daca ti-am fost de ajutor dar macar incearcahappy