| Alinaaa03 a întrebat:

Ce mai faceti....eu as dori sa imi download counter strike si nu prea stiu cum adica am scris pe Google si nu stiu ce am facut de mi-a intrat un virus in calculator asa ca va rog sa sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| DjDeath a răspuns:

Click sau dai copy si paste in bara de url. www.downloadcs16.info/CSFree.rar

| Alinaaa03 explică:

Da pana aici am ajuns si eulaughingsi dupa nu stiu ce am tot dat eu acolo si o inceput sa nu mai imi mearga calculatorul in sensul ca se tot bloca si se stingea ecranu straight face