| ionuku a întrebat:

Hei TPU va rog sa ma ajutati trebuie sa instalez programul sonicstage pentru un joc insa cand dau sa il instalez imi apare: data was unable to be retrived from the server. Please check your internet connection and try again. Eu nu am nici o problema cu internetul.

Răspuns Câştigător
| StuxnetNuke a răspuns:

Am reusit sa-l fac sa mearga, testat pe windows 7 ultimate 64x.
Se poate descarca de aici https://drive.google.com/......w0YU0/edit

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, mai bine deconecteaza-te de la internet, asteapta o ora si apoi conecteaza-te iar si vezi ca o sa meargawinking

| al3ks a răspuns:

Dai "Run as Administrator" daca nu merge, dai la compatibilitate si dai la Service Pack 2

| ionuku explică (pentru al3ks):

De unde dau "Run as Administrator"?

| al3ks a răspuns (pentru ionuku):

Dai click dreapta p el laughing

| StuxnetNuke a răspuns:

Începând cu 29 martie 2013, software-ul SonicStage CP nu va mai fi disponibil.

Acesta nu este compatibil cu ultimele versiuni de Windows 7 şi 8 şi nu va funcţiona nici cu viitoarele versiuni.

Dacă utilizaţi Windows Vista sau un sistem de operare Windows mai vechi, SonicStage va continua să funcţioneze în mod normal pe sistemul dumneavoastră.

Totuşi, nu îl veţi mai putea descărca şi instala, a fost sters dupa serverele Sony.

| StuxnetNuke a răspuns (pentru StuxnetNuke):

Am reusit sa-l fac sa mearga, testat pe windows 7 ultimate 64x.
Se poate descarca de aici https://drive.google.com/......w0YU0/edit