| mOnAsX a întrebat:

orice descarc de pe Cnet.com dau pe el si imi apare asta :We're unable to connect to the download server. It seems that your internet connection is down or firewalled. Please check your Internet and Proxy settings and the click the "Try Again" button below."
ziceti-mi ce sa fac. funda

1 răspuns:
| LauncherS a răspuns:

Pai zice ca nu esti conectat sau este protejat cu firewallul.Ala trebuie sa-l dezactivezi, dar dupa ce intri si faci pe acolo activeaza-l inapoie.SE activeaza din START>SETTINGS>CONTROL PANEL>SECURITI CENTER>SI ACOLO SCRIE MAI JOS,, FIREWALL,, DAI PE EL >acolo iti va aparea On(recomended) Of.Tu da pe Of si apoi da OK.Dupaia intra pe aia si incearca din nou. Daca nu verifica ce anume descarci(fisier>ram si altele). Succes!