| Elena_Gavrila_1994 a întrebat:

Hei! Vreau sa imi descarc Metin2 (simplu, fara hack sau alte chestii), dar dupa ce dau download si apoi instalez in calculator nu mai merge sau fac eu ceva gresit ...nu stiu. Va rog, help. Scrieti pasii pe care trebuie sa ii urmez.

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Daca iti da eroare incearca asa update direct x 9c update driver placa video si netframework 2.0

| Elena_Gavrila_1994 explică:

E naspa. dupa ce dau update ca sa se instaleze dau pe incepe jocul, dar nimic, nu se deschide nimic. poti sa imi dai pasii pe care sa ii urmez, pliz?