| Aaaaaaaaaaasssss a întrebat:

Hei vreau sa pun o intrebare pentru cei care joaca minecraft si au cont premium, cum imi pot pune capa la skin-ul meu?

2 răspunsuri:
| Tripon_Florinel_2000 a răspuns:

Salut,cred ca știu cum sa te ajut.Eu nu mai joc minecraft, dar știu din proprie experiențe. 1:Du-te pe google 2: scrie tlauncher dai pe primul 3: Fa-ți un cont de tlauncher, 4:Dai pe contul tău (la profil) 5: Iti apare un skin, sau daca nu iti pui tu : Dai mai jos si vezi in stanga jos "catalog" dai pe el 6 Esti în fereastra catalog, după aia ai sa vezi "cape" dai acolo iți alegi o capa dai mai jos "change" am uitat scuze: pentru a pune capa și skin-uri HD, trebuie sa dai download la tlauncher e la fel ca minecraft-ul obisnuit, apoi ești pe pagina tlauncher, in dreapta sus vezi "Premium" dai acolo ai mai multe opțiuni(iți trebuie 3 $) dai acolo și restul vezi mai sus.

Dacă nu uite aici link :https://www.youtube.com/watch?v=-6IrkF8rHqk
Sau:https://www.youtube.com/watch?v=BNoPNqGdeHk&t=66s

| Aaaaaaaaaaasssss explică (pentru Tripon_Florinel_2000):

O sa vad doar eu capa si aia care au tlauncher ca asta care mi-l dai tu, nu si altii. deci e inutil, mai trebuie sa dai si 3$