| cassual234 a întrebat:

Hei, vreau sa stiu de ce nu am mai mult de 60 fps in Counter Strike 1.6... Tind sa precizez ca am un procesor Intel i3 de 2.4 GHz, o placa video nVidia GeForce GT 740M si 8GB memorie RAM ddr3. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| veselie a răspuns:

Trebuie sa dezactivezi vsync, si in joc sa scrii fps_max 100, fps_modem 0.

2 răspunsuri:
| veselie a răspuns:

Pentru ati oferi asistenta trebuie sa-mi spui daca deti o licenta de counter-strike sau nu.

| cassual234 explică (pentru veselie):

Non-steam. Dar tin sa precizez ca acum cateva zile imi mergea 100 fps constant. sad

| veselie a răspuns (pentru cassual234):

Trebuie sa dezactivezi vsync, si in joc sa scrii fps_max 100, fps_modem 0.