| HighDefinition a întrebat:

Buna TPU.
Am o intrebare care ma framanta de cateva zile.
Vreau sa-mi cumpar un PC, am gasit un computer pe placul meu dar vreau sa stiu daca este bun pentru Gaming.

Procesor: Intel® Core™ i3-4130 3.4 GHz
Capacitate HDD: 1 TB SATA III
Memorie RAM : 8GB DDR3
Placa Video: nVidia GeForce GT630 2GB

Funda!

Răspuns Câştigător
| SexyBlue a răspuns:

Este foarte bun. De ce nu? are toate specificatiile la un nivel foarte mare happy Nu vad de ce nu ar merge foarte bine jocurile. Deci da, merg foarte bine deoarece hardul ala si cu placa video mari amandoua ruleaza foarte bine orice jocwinking

5 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Cat costa.Probabil ca la banii aia, puteai sa faci un sistem de gaming pe piese mult mai bun.

| Diavolcata a răspuns:

Salut high, depinde si de ce jocuri vrei acuma, intr-un fel este bun merg mai multe, dar astea noi o sa iti mearga mai greu din cauza placi, in rest e foarte bun, i-al.Succes.

| HighDefinition explică (pentru Diavolcata):

Cum adica din cauza placii?
Trebuie placa mai mare de 2GB?

| iStefanXD a răspuns:

E super bun! O sa iti mearga cam orice joc.

| Timajo a răspuns:

Eu cred ca este bun