| Liukay a întrebat:

Heii, am o intrebare!
Am un cont de Clash of Clans pe un telefon si inca un cont pe un altul, cum pot sa intru pe ambele conturi de pe acelasi telefon?

Multumesc!
Funda!

P.S Vreau un raspuns pe care sa il pot pune in aplicare si sa il inteleg!

Răspuns Câştigător
| florin10000000000000 a răspuns:

Goole play Jocuri Iti faci doua conturi pentru ca ai doua baze de clash si pe una pui prima baza si pe al doilea cont pui cealalta baza si asa te pori juca de pe un dispozitiv pe ambele baza dar nu uita sa te deconectezi de pe google play si sa te conectezi la celalalt cont ca sa intri pe baza cealalta, sper ca te-am ajutat

Funda?

1 răspuns: