| Armyanka a întrebat:

am o problema
deci eu cunosc o fata din america si vorbim prin retele de socializare etc.
si cand imi trimite un mesaj pe numarul meu eu nu-l primesc...
odata i-am dat un beep smi-a spus ca nu l-a primit straight face
de ce oare?

2 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Nu vrea sa vorbeasca la telefon, asta e adevarul si se eschiveaza.

| Mareacluj a răspuns:

Daca tu cand ai dat beep ai auzit sunetul acela pe care il auzi cand dai un telefon, inseamna ca ar fi trebuit sa il primeasca. ori telefonul ei nu e setat sa retina beepurile (mai rar, dar se poate intampla), ori, daca spui tu ca desi ti-a spus ca ti-a trimis sms-uri, tu nu le-ai primit, cel mai probabil e sa te minta.