| anonim_4396 a întrebat:

Heii am si eu o problema...deci varu'miu mi.a sters google chrome si am dawnloadat unu dar cand il deschid imi apare o alta pagina si de pe aceea pagina dau sa caut google si atunci imi deschide pagina normala cum ar trebui sa fie faza este ca nu stiu cum sa fac ca de acum in colo cand o deschid sa imi apare normall va rog ajudati.ma sau dati.mi un site de pe care sa mearga ok funda!

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Cand intri in Google Chrome mergi in dreapta sus si da click pe iconul cu cheita "franceza" de sub butonul "CLOSE", apoi selecteaza "Settings". La sectiunea "On start-up" bifeaza "Open a specific page or set of pages", apoi da "set pages" si introdu url-ul: www.google.com Dupa da ok si asta e tot, la urmatoarea deschidere a browserului se va deschide google search.