| lakrymotsa a întrebat:

Heii, am windows 7 ultimate. Si vreau sa descarc metin2.Si cand dau run imi apare asta: Do you want to allow the following program from an unknown publisher to make changes to this computer? Sa dau yes? de abia ieri mi-am reinstalat windowsu si nu vreau sa fac din nou probleme, ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| lakrymotsa explică:

A,ok,mersi

| lakrymotsa explică:

Si totusi, dc nu permite, sa intru in joc?

| Gigel_1542 a răspuns:

Pai asta e de siguranta poti da cu incredere yes ca nu e nici o problemawinking ca am avut si eu win 7 ultimate si asa imi aparea la orice instalare straight face