| En0ugh86 a întrebat:

Salut am o problema cand vreau sa intru pe google chrome, yahoo mesenger, jocuri etc imi scrie : User account control Do you want to allow the following program from an unknown publisher to make changes to this computer Program name: svchost.com Publisher: Unknown File origin: Hard drive on this computer va rog ajutati-ma urgent!

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

"Panou de control -> Sistem şi securitate -> Centrul de acţiune -> Modificare setări control cont utilizator".
http://www.7tutoriale.ro/......orului-ccu