| allecool a întrebat:

Heii! happy As vrea sa`mi spuneti ce sa fac ca la Minecraft SP sa imi dispara lagul? Am un lag ingrozitor... De abia ma misc! Va rog mult ajutati-ma! Fundaa! happy

Răspuns Câştigător
| TheDarkMita a răspuns:

Schimbi setarile gen :distanta de redare foarte mica. grafica rapid, limina fina deloc, FPS maxim pe secunda, daca nu ia optifine si seteaza acolo graficile foarte slab depinde si de procesor iti trebuie 2, 5 + pentru mc

4 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Salut!
Cu Optifine. Daca nu merge nici cu el, inseamna ca ai calculator cu spec mic.
Succes!

| OnlyFourGames a răspuns:

Cauta pe google Optifine! Este foarte usor de folosit, se baga in minecraft si iti dispare lagul! Are instructiuni de utilizare! Funda?

| allecool explică (pentru OnlyFourGames):

Poti sa-mi dai te rog linkul de unde trebuie sa-l descarc? Ca poate descarc alte prostii. Te rog puppy dog eyes

| OnlyFourGames a răspuns (pentru allecool):

Un click aici si se descarca automat =) https://dl.dropboxusercontent.com/......D_U_D2.zip