| ミハイル a întrebat:

Heii happy. Cine imi da si mie un site de unde sa descarc The Sims 3? Funda happy. Stiu ca s`a pus intrebarea de multe ori, dar nu a fost pusa de minewinking.
App fara raspunsuri de genu` "Cauta pe Google", am cautat si nu am gasit, altfel nu intrebam aici.
Funda celui care imi da un site de unde sa imi mearga happy.

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, incearac sa descarci de aici : http://en.softonic.com/s/sims-3-download. Daca nu merge, cauta un t orrent. Sper ca te-am ajutat. :)

| ミハイル explică:

Merci frumos, o sa incerc si daca merge revin cu o fundita >; d<.