| anonim_4396 a întrebat:

Sall. Vreau sa stiu si eu cum pot baga lucruri noi in sims 2big grin...am cautat pe google si am gasit cateva site-uri dar nu mi-au mersbig grin

Răspuns Câştigător
| CaptainUnicorn a răspuns:

Uite intri pe site-ul asta http://www.peggyzone.com/ si selectezi Sims 2, si Free si cauti acolo coafuri, imbracaminte etc. Le downloadezi, le dezarhivezi si copiezi ce ai dezarhivat in My Documents/EA Games/ Sims 2/ Downloads. Daca nu ai un folder numit downloads, il poti face tu. Mie asa mi-au mers, dar nu chiar toate. Sper ca ti-am fost de ajutor, bafta :)