| Marihonaa a întrebat:

Heii, cine imi poate spune Cum pot sa transfer de pe imvu credit de pe un cont pe celalalt? Cine imi explica cel mai bine dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Pentru a transfera credite IMVU, de pe un cont pe celalalt, trebuie sa ai o suma de credite, care sa nu fie promo. Daca ai credite cumparate sau primite cadou de la un utilizator si vrei sa le trimiti pe un alt cont, acceseaza link-ul http://www.imvu.com/catalog/web_give_av.php si restul vine de la sine.

Atentie: Creditele PROMO (cele primite de la IMVU) nu pot fi transferate!

1 răspuns: