| ZuZaUatDăFac a întrebat:

:] Cine-mi spune si mie cum pot descarca jocu' Subway Surfers pe un telefon GT S-5230? P.S.: telefonul' nu are Android! Dau funda pentru raspunsu' care ma ajuta! big grinwinking

Răspuns Câştigător
| Kamelya125 a răspuns:

Eu imi descarc jocurile cu google play dar poti fara google play (presupun pentru ca nu am incercat) cu cablul USB

| ZuZaUatDăFac explică (pentru Kamelya125):

Păi...şi tu ai tot Samsung GT S-5230? happybatting eyelashes

5 răspunsuri:
| Kamelya125 a răspuns:

Nu eu am galaxy mini 2

| ZuZaUatDăFac explică (pentru Kamelya125):

Aham...şi Google Play-ul ala, unde-l găsesc in telefon? Că habar n-am dacă-l am.

| Kamelya125 a răspuns (pentru ZuZaUatDăFac):

Pai du-te la setari unde cauti aplicatii

| ZuZaUatDăFac explică (pentru Kamelya125):

Ok.;*