| coco1molly a întrebat:

Heii,folosesc movavi editor video 9 si atunci cand salvez filmarea si o vizionez imi apare un text care se refera la o cheie, iar daca voi introduce acea cheie, acel text in chenar va disparea.
Ma ajutati cu o cheie (key)?
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

La cos cu el happy Foloseste : Freemake Video Converter = NU te va dezamagi! happy

| coco1molly explică (pentru lpavel):

Am sa-l incerc, multumesc

| lpavel a răspuns (pentru coco1molly):

Daca ai cont pe un tracker descarca : Any Video Converter - e si mai bun! De pe google sa nu-l iei ca vei pati la fel dupa 1 luna...