| xZozole a întrebat:

Heii! happy Ma ajutati si pe mine cu ceva? De curand am descarcat AVS Video si cand salvez video-ul apare cu uns cris pe mijloc... sad Cum fac sa nu apara acel scris? puppy dog eyes Fundaa love struck

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Din cunostintele mele, acest soft nu este distribuit gratuit si probabil tu folosesti ori o versiune demo, ori o versiune trial. Ca sa nu-ti mai apara acel mesaj, trebuie sa-i cumperi licenta si sa activezi programul.

| nutepriveste21 a răspuns:

Daca,,scrisul" apare indiferent de formatul in care salvezi fisierul atunci problema e de la avs si trebuie inregistrat. Daca apare numai atunci cand salvezi itr-un anumit format atunci codecul respectiv e trial. Dezinstaleaza si descarca o versiune pe care sa o inregistrezi. Folosesc acest program si sunt multumit de el.