| Buburuzăăăă a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum imi aflu parola de la ask? Faza e ca vreau sa-mi dezactivez contul'si imi trebuie parola cum o pot afla?! OFER Fundii+Vot si ce mai vreti voilaughing

Răspuns Câştigător
| ILikeBlackChocolate a răspuns:

De pe pagina : http://ask.fm/ dai pe "Autentificare"(respectiv Login) iar jos de tot in casuta aia scrie "Ai uitat numele de utilizator sau parola?"(respectiv Forgot your password or username?),(depinde in ce limba ai setat browserul) apasa acolo si iti spun ei ce sa faci :D.
PS scuze pentru raspunsul intarziat :(.

3 răspunsuri:
| ILikeBlackChocolate a răspuns:

Incearca prin a solicita un e-mail pentru a-ti schimba parola.O schimbi, apoi iti dezactivezi in voie contul happy.

| Buburuzăăăă explică (pentru ILikeBlackChocolate):

Pai unde dau? te rog ajuta-ma happy.

| ILikeBlackChocolate a răspuns (pentru Buburuzăăăă):

De pe pagina : http://ask.fm/ dai pe "Autentificare"(respectiv Login) iar jos de tot in casuta aia scrie "Ai uitat numele de utilizator sau parola?"(respectiv Forgot your password or username?),(depinde in ce limba ai setat browserul) apasa acolo si iti spun ei ce sa faci :D.
PS scuze pentru raspunsul intarziat :(.