| SPINAKZU a întrebat:

Heii.o fosta prietena si-a pus poze cam naspa cu mine pe facebook de cand eram mica. nu vreau ca ceilalti sa le vada, asa ca am raportat-o.ea va trebuii sa le stearga neaparat? sau doar daca vrea? [scuzati categoria^^.]

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai raportat pozele, atunci ele au fost blocate de facebook. Nu le mai poate accesa nimeni, nici cel care le-a incarcat.
Bafta!

| SPINAKZU explică (pentru neluL):

Pfiuuu ce bine ma simt sa aud asta love strucklaughing multumesc foarte mult pentru raspuns >big grin

| neluL a răspuns (pentru SPINAKZU):

Cu placere! bye, bye wave

| SPINAKZU explică (pentru neluL):

Tot imi apar pozelestraight face si am rugat-o pe o prietena sa se uite si ea, si a spus ca mai sunt acolo inca straight face

| neluL a răspuns (pentru SPINAKZU):

Nu le mai vede nimeni! E posibil ca tu sa le poti vedea o perioada!