| MihaelaMykydutza a întrebat:

TPU cand eram la scoala am facut niste poze cu una si nu au iesit bine i-am zis sa le stearga si mi-a zis ca le-a sters dar nu le-a sters si lea pus pe facebook si nu stiu ce sa fac sa le sterga ca ma deranjeaza...aratam naspa. si acum isi bate joc de mine ce sa fac? Scuzati categoria dar nu am stiut ce sa pun ajutati-ma sunt disperata vreau sa le sterga.

Răspuns Câştigător
| IoanaGabe a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa-ti pese cum ai iesitwinking
Nimeni nu e perfect, daca ai iesit urat sau naspa in acea poza.Cui ii pasa?! Asta nu inseamna ca si in realitate esti asa.
Aceea fata se pare ca nu tie asa de buna prietena/amica.Cred ca a pus poza pe facebook intentionat.
Incearca sa-i mai spui sa o stearga. Daca nu o face..Sigur a pus`o intentionat! oh go on
Si ce daca?! oh go on
Nu mai fi asa de stresata oh go on..Nu merita!
Cine nu are loc de poza aia, sa te pupe-n...f***! oh go on
Nu mai face poze cu toate!
Si daca mai faci si nu ai iesit bine, zi sa o steagra atunci fata de tine, daca zice ca a sters`o, zi sa-ti arate. Daca nu vrea, i-ai telefonul din mana sau aparatu si uita-te tu sa vezi daca a sters`o sau Nu!winking

Funda? happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca nu are dreptul a puna poze cu tine. Poate o reclami pe facebook big grin.Dar poti si sa ignori, nu conteaza asta. Aparentele insala! Ignor-o si o sa vezi ca le va sterge ea.

| pnker a răspuns:

Dai report la poza.