| AndreeaLOL a întrebat:

Mai nu stiu cum sa zic dar acumm 3 ore am venit la prietena mea cea mai buna si a fost o faza asa amuzanta si in timp ce radeamm am facut pe mine... stau pe un scaun cu o pernita de vreo ora si nu pot sa ma ridic ca nu vreau sa ma vada asa imi e foarte rusine. off va rog ajutati-ma cu un sfat repede acusi ne culcam si va trebuii sa ma ridic va rog scuzati categoria multumesc anticipat

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi asta e usor, te duci acasa, inventeaza o scuza prietenelei tale de exemplu ca te doare capu ca nu iti place la ia acasa si ori scuza pentru a pleca acasa.Si ea normal ca o sa te lase.Noroc si data viitoare controleaza-te.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai pana dimineata aici, poate adoarme toata lumea.

| Smileygirl23 a răspuns:

laughing) Prea comic. Pai, nu stiu ce sa iti spun, cauta si tu o modalitate sa scapi din situatia asta... oricum, peste ani, o sa iti aduci aminte razand de aceasta intamplarebig grin

| TwiXXXie a răspuns:

Cand nu e atenta ridicate si intoarce perna, dupa tot fara sa te vada du-te la baie si cand te intorci zici ca ai facut pipi din greseala pe pantaloni

| tslex a răspuns:

Looooooolll.mi s a intamplat si mie pe a 3alaughing))..pai cand nu e atenta te ridici repede si fugi la baie..sau ai putea astepta sa se bage in pat.dar asta e cam greu

| RaZZyGabriel a răspuns:

WtF rolling on the floor)) asteapta pana te usuci