| Nadia200 a întrebat:

Heii stie cineva eu joc cu Naruto gen Imvu, dau funda celui care imi zice big grin

Răspuns Câştigător
| Jokyo a răspuns:

Si eu sunt fan naruto si chiar am cautat si eu ce doresti tu in intrebare dar din pacate nu exista un joc ca acesta dar am auzit ca la imvu poti sa faci lucruri cum sunt in naruto de exemplu jutsu si alte chestii de genu asta(nu joc imvu zic de auzite) tongue

1 răspuns:
| Nadia200 explică:

Multumesc mult, dar pe youtube am gasit filmulete cu un joc de genul pe care il vreau eu Ultimade Naruto parca se numeste, desigur cred ca este cu bani findca trebuie sa il descarci.