| tony10 a întrebat:

Heii TPU. Acum cateva zile am devenit admin pe un server din cs 1.6. Imi puteti spune cand trebuie sa dau cuiva slay si cum fac poze si cum se scot in caz ca dau ban sa am si doada ca sunt multi codati -_- Si mai multe despre ce trebuie sa stiu cand sunt admin happy FUNDA :*

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Salut,cred ca tu esti helper,deci nu ai prea multe vriante,slay dai daca cineva un tero sa zicem nu pune bomba si se plimba,daca cineva pandeste,daca un ct nu se duce la defuse,daca e afk,la toate merge slay, poza faci asa amx_ss si pui numele, de exemplu amx_ss gogu, daca nu prezinta pozele dai ban, ban dai asa amx_ban sau amx_voteban.succes