| alessyo21 a întrebat:

Am si eu o problema sunt owner pe un server de cs!(BB.LgZ.Ro) !
Si God-Featcher-ul(Detinatorul) m-a rugat sa incerc sa dau admin cuiva din consola!
Dar dupa ce am incercat spune ca merge dar acum toti playerii trebuie sa scrie in consola setinfo _pw ... si nu stiu parola ei... si nu am cum sa fac sa scot sa poate sa intre fara parola fara nimic poate ma puteti ajuta cum pot rezolva

2 răspunsuri:
| AnGel032 a răspuns:

Uite un sfat: de exemplu scrie ca numele e rezervat ca are ala admin si daca nu are parola bagata nu poate intra...incearca sa scoti adminele alea si dupa sa le ceri ID-ul si sa le zici parola pe mess! Sper ca te-am ajutat.

| alessyo21 explică (pentru AnGel032):

DA am facut asta am scos absolut toti adminii din ftp si am bagat iar si nu merge...tot la fel face.