| คηηє a întrebat:

Heii TPU`...
Aş vrea ca azi să îmi cumpăr tabletă... Dar sincer nu ştiu ce mărci sunt mai bune şi mai rezistente. ♥ Nu vreau sa fie nici foarte scumpe ( maxim 750 lei ) şi nici foarte groase. Vreau ceva delicat şi în acelaşi timp şi rezistent. Ce mărci îmi recomandaţi.
Fundita ❤!`` Scuzati categoria puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Sorin1987 a răspuns:

Iti recomand Allview ALLDRO speed + e 800 lei na cu 50 mai mult da e buna eu am scapato 1 data laughing bine 2 da a rezistat happy si sa pastrezi folia daca iti iei ca eu am zgariato. happy. Depinde cat e la voi eu am luat-o din bacau happy

2 răspunsuri:
| Sory8 a răspuns:

Aceasta e foarte buna o am si eu http://www.emag.ro/......ELH5KBBBM/ si tias ecomandao! sper ca te-am ajutat!