| Kolors a întrebat:

Vreau sa-mi iau o tableta. Vreau sa aiba camera(nu conteaza de cat este),sa aiba cartela(Orange, cosmote etc.) si sa fie sub 350 de RON.Ce tableta imi recomandati?(nu conteaza marimea ei, as vrea mai mica daca se poate)Dau funda..Scuzati categoria, nu am stiu unde sa pun intrebarea.

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

La pretul asta cam greu dar vezi pe aici:

http://www.emag.ro/tablete/pret,intre-200-si-500/sort-priceasc/c

dar daca doresti neaparat cu cartela poti merge la oricare magazin(Orange, Cosmote, Vodafone)si in functie de abonamentul dorit sau prepay, la bugetul tau, poti achizitiona o tableta buna.

| my23ro a răspuns:

Din pacate tabletele cu cartela incep de la 200 de euro.

| KyLerMzQ a răspuns:

Ia-ti o e-boda impresspeed220DC, dar nu are cartela si doar o camera frontala.http://www.youtube.com/watch?v=RNFPGHdcbmQ

Răspuns utilizator avertizat
| freddy1337 a răspuns:

Pai esti ti-as recomanda Serioux S716 FasTAB. Asa am si eu, am cumparat-o dintr-un Kaufland si costa 200 RON si stiu ca are si suport de cartela. Funda?