| ghiorghi112 a întrebat:

Heii TPU, cand intru pe un server de minecraft zice sa ma loghez cu "/login parola" si scriu "/login" si scriu parola, dar zice ca e gresita, ce pot sa fac >.

Răspuns Câştigător
| RomanicCraft a răspuns:

Cineva are numele tau deja, cele mai multe nume cautate sunt cele cu skinuri, iti recomand sa cauti alt nume cu skin daca vrei un skin neaparat, sau daca nu vrei puneti un nume care sa nu fie inregistrat deja pe server.Sau poate ai uitat sa scrii /register (parola) (parola ta din nou). Sper ca am fost de ajutor!

| ghiorghi112 explică (pentru RomanicCraft):

Mda, cred ca numele este deja utilizat

4 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Incearca optiunea parola uitata.Asa ai posibilitatea s-o schimbi si cred ca o sa mearga.