| jokcsha a întrebat:

Heiiii TPU am si eu o intrebare Cum fac abonati pe youtube este un canal infintat de 7 zile am pus vreo 6 filmulete (gameplay) cu GTA,FEAR, CSGO, Amnesia si am doar 7 subscriberi cum as putea mari numarul acestora.pun cate 2 video din toate jocurile mentionate si nuss cum sa atrag lumea Va rogg sa imi spunetii ce trebuie sa fac sa joc alte jocuri sa imi creasca numarul de abonati Va rog dati si mi-e o metoda prin care sa fac abonati activi Cel mai bun raspuns primeste funda + cum fac sa adaug la fiecare gameplay poza lor adica gta san andreas 1, 2.3.4.5 etc sa scrie pe poza cand cauta cineva video canalul meu de youtube https://www.youtube.com/channel/UCpzRctFmM7Whjd-FKyexCZg

Răspuns Câştigător
| Legion200 a răspuns:

Ca sa fii un youtuber cunoscut trebuie sa astepti, totul vine de la sine, ca sa fie videoclipurile mai afisate in descriere pune taguri, deoarece tu la titlu poate pui cum faci o placinta si altu cauta acelasi lucru cu alt nume asa ca tu in descriere pui mai multe titluri care s-au potrivi. Innrest trebuie sa fii activ, sa ai calitate la videoclipuri deoarece lumea cauta content de calitate si nimeni nu se va uita la niste videoclipuri de 720p. Lumea da subscribe daca le place ce faci, daca ai content de calitate, daca ai multe videoclipuri, daca si calitatea audio e buna si daca ai 11 ani nu te gandi ca ajungi mare maestru pe youtube cu o voce... si tot asa. Nu te gandi la metoda de a creste abonatii prin boost, asta inseamna sa dai bani in continuu si cand nu mai dai pa. Si sa nu crezi ca iei bani din youtube, poate un dolar dar mai mult nu iei. Nimeni nu se apuca de un channel pentru bani ci din placere. Deci continua cu vieeoclipurile si totul vine de la sine, incearca faza cu tagurile, sa fii activ, si faza cu calitatea video si audio. Si inca ceva, iri recomand ca program de filmat bandicam si camtasia, de editat tot camtasia, sunt si camtasia editor si recorder la pachet. Funda?

| jokcsha explică (pentru Legion200):

Deci practic mai lamurit MS /Deci cum pun mai multe taguri cu atat mai multa lume vede video meu? AM 16 ani... nu ma intereseaza bani castigati sau nu eu vreau doar abonati care sa vizualizeze. o INregistrez cu bandicam -10 min( ma poti ajyta cu asata?) editez cu catasia stiudio? Cum ai spus si tu trebuie sa vina de la sine! un id mess pentru un sfat 2?

3 răspunsuri:
| RockTheStage a răspuns:

1.Intri pe link:http://subs.triorbit.com/p.php?user=pigus

2.Scrieti numele canalului tau.

3. Dati subscribe la cele 5 canale afisate.

4.O sa primiti un link procedeul o sa fie acelasi dar canalul vostru o sa se afle in clasamentul ala de 5 canale.
5.Dai link-ul prietenilor tai.
ATENTIE! Daca nu dai mai departe link-ul nu vei face abonati. Dar da acest link si unul pe care il vei primi tu mai departe. Dac nu il dai si pe asta nu merge.