| Yumen a întrebat:

tocmai am o problema cu jocul CS GO. Ieri am jucat un competitive si am pierdut, dupa am mai jucat una si am castigat. Am vrut sa ma joc inca una si am observat ca imi tot urca timpul la "expected white time", si am observat ca si rankul mi-a disparut(sub nume unde scrie rankul si meciurile de competitive castigate nu mai scrie nimic). Am dat sa vad meciurile jucate si penultimul meci jucat care a fost pierdut a fost aparut dar ultimul meci nu a mai fost aparut pe care l-am castigat.
1. De ce imi tot urca timpul la "expected white time" cand vreau sa intru in orice fel de meci (deathmatch, arms race, comp, etc). Asa cum trece timpul asa si urca la expected white time, si am si asteptat 10 minute dar tot nu m-a bagat intr-un meci
2. De ce mi-a disparut rancul si meciurile castigate la competitive?

Răspuns Câştigător
| TheOneTime a răspuns:

Si la 1 si la 2 este din cauza serverlor. Nu e de la tine. Serverel au fost cazute in acel interval de timp, nu stiu daca acum au revenit. Cei de la Valve au avut niste probleme atunci. -SebYy 1400 hours in CSGO.
http://steamcommunity.com/id/sebywarhawk/

| Yumen explică (pentru TheOneTime):

Gata deja merge totul

1 răspuns: