| frederyc a întrebat:

Mai am 4 competitive-uri de jucat in CS:GO si in fiecare meci castigat am fost primul, in afara de unul in acre am fost al doilea. Am facut cam 60-75 puncte (scor) pe meci in medie. Am inteles ca prima data cand ti se da divizia nu ti se calculeaza cele pierdute (nu am pierdut niciunul dar nu se stie niciodata). Cu 600-700 de puncte ce divizie as intra?

1 răspuns:
| NesSquick a răspuns:

Salut, ai putea intra între gold \ master guardian. În cel mai rău caz, silver elite.