| IuuxxI a întrebat:

Heiiiiiiiiiiiiiii TPU! Am o intrebare, merge temple run, subway surfers, sau jocurile alea cu care trebuie sa misti tableta, pe tabletele urmatoare : tableta ALLSPEED3DUO - ALLVIEW sau pe tableta supreme x190 - E-BODA? Raspuns urgent va rog! Dau fundita :3

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Da iti merg dar la subway dai cu degetul in stanga si in dreapta sus jos si tempel merge de tableta sa dai stanga dreapta.

| OnlyOlly a răspuns:

Da, merge super ok, eu am Allview si merge super misto temple run 2, rail rush, subway surf, temple run si the end. alte jocuri misto pentru Allview: nfs mostwanted, modern combat 3