| nimicitorul a întrebat:

Merita sa imi cumpar tableta Allview speed city merg bine jocurile pe ea gen temple run, subway surfers?

4 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Fiind tableta si nu telefon merge foarte bine sunt 49999%sigur

| adybb a răspuns:

Mai bine nu, la inceput merge bine, dar Allview va fi tot mai domoala, e firma romaneasca

| nimicitorul explică (pentru adybb):

Poi si tu ce tableta imi recomanzi dar sa fie buna si la baterie si la procesor si la ram la un pre t de 500 600 ron?

| adybb a răspuns (pentru nimicitorul):

La banii aia nu iti poti lua ce doresti, la 700-800 ron gasesti google Nexus 7, una dintre cele mai performante tablete, android nou, camera, viteza mare pe net si tot ce trebuie