| raulrohnean a întrebat:

Imi va merge temple run 1 sau subway surfers pe Allview a4 you?

Răspuns Câştigător
| AssaSinNKidD a răspuns:

Da. Trebuia sa iti mearga

Funda? :*

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Merge fara probleme, este un telefon destul de acceptabil happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da aceste jocuri iti vor merge happy
Exceptie: poate o data sau de 2 ori sa se blocheze dar nu cred
Bafta!winking Imi dai funda? big grin

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Http://bit.ly/V8Mz37 (link generat de conversion marketing)

| MrAnonym a răspuns:

Merge fara probleme.

| 1Voineoska1 a răspuns:

La orice telefon care are Android vor functiona jocurile acestea! Fundita? happy

| Radu_Constantin_Bogdan_1996 a răspuns:

Da iti va merge! nu extrem de bine dar iti va merge si te va multumi! big grin ai un procesor destul de bun pe telefon! big grin FUNDA?