| Alexandra_Alexa_1988 a întrebat:

Deci am o tableta E-Boda Supreme DUAL CORE X190 si mi s-a descarcat de tot, adica nu o mai pot porni deloc. Am incarcator, dar acesta este stricat si este de 9V. Ce as putea face? As putea sa o incarc cu un incarcator de la telefon sau trebuie unul tot de 9V? Am nevoie de un raspuns urgent. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai nevoie de adaptorul ei, nu merge cu adaptorul telefonului(încărcătorul), deoarece acela are alte tensini si amperaj, m ai mic, mergi cu incărcătorul tabletei si ori îl repari, ori cumperi altul. Succes.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ti multumesc si eu tie, pentru fundă, sărut mînuțele, de unde esti?

| Anna1001 a răspuns:

Trebuie unul tot de 9V ☻