| RidelesneAlex a întrebat:

Helaauu! Cine stie un metin2 privat ca si virtual. adica sa fie pvp - pvm, sa cresti destul de repede, sa pice bani repede...battle daca se poate sa fie la magazin. arme noi de 95 sau alte lvl. armuri avansate fata de ro!

4 răspunsuri:
| enerky a răspuns:

Metin2 energy faci destul de repede lvl ai armura de lvl 85 100 115 130 145 150...si la arme la fel

| Klaudiiuuu a răspuns:

Frz, la inceput o sa faci bani greu, pui max 5k pv, mergi v1 pana la lv 85-90 faci vreo 1. 5kkk si al lv 50 iti da 100kk. etc

| RidelesneAlex explică (pentru Klaudiiuuu):

La 6/7 pica tare si impotriva si nu imi place asa.

| Klaudiiuuu a răspuns (pentru RidelesneAlex):

Frate poti sa iti faci tu cum vrei happy