| VintageSoul a întrebat:

Hellœ, spune-ti va rog niste aplicati android de entertainment. Eu am samsung galaxy tab. Si pentru FUNDĂ spuneti-mi vă rog nişte chestii mai tari care se pot face pe tableta mea.

1 răspuns:
| zBlazeey a răspuns:

Eu iti recomand urmatoarele jocuri:
Diamond Diaries Saga, un joc relaxant
Golf Battle (Golf with firends pentru telefon)
Minecraft Pocket Edition
Follow The Line 2D e relaxant si captivant
Piano Tiles foarte bun de jucat in momentele de plictiseala maxima
My Talking Tom (1 si 2) foarte bun pentru daca esti fan jocuri clasice
Idle Miner Tycoon faci bani destule de usor+se fac evenimente foarte des
Merge Plane Tycoon, la fel foarte distractiv
Si ultimul dar nu si cel din urma (un clasic de altfel)Granny este captivan si iti stimuleaza agilitatea si iti pune mintea la treaba
Sper ca te-am ajutat big grin