| xt9000 a întrebat:

Sal la toti am samsung galaxy mini.imi spuneti niste aplicati tari pentru el care sa mearga perfect.si nu veniti cu uitate pe android market. funda

Răspuns Câştigător
| BogdyBogdan a răspuns:

Am acelasi telefon.eu iau toate aplicatiile de pe The Files (iti pot da invitatie gratis daca vrei... bogdy_nfs_braila@yahoo.com).Ca Aplicatii ia'ti : Air Hockey; iBasket; nfs shift.etc.gasesti o gramada de jocuri acolowinking

| Ilvmuzik_Andreyz_1988 a răspuns (pentru BogdyBogdan):

Vreau si eu invitatie... te rroog

2 răspunsuri:
| nikol6m a răspuns:

Www.mobile9.com Trebuie cont.selectezi tipul de telefon si gasesti